O Centrum

CENTRUM TERAPII NATURALNYCH – UMYSŁ DUSZA CIAŁO prowadzimy w oparciu o holistyczną koncepcję duszy, ciała i umysłu. Te trzy sfery wzajemnie się uzupełniają i przenikają, tworząc indywidualność każdego człowieka. Doświadczenia i problemy mają wpływ na wszystkie aspekty naszego życia, dlatego działania naprawcze, które wprowadzamy holistycznie dają najlepsze i najbardziej trwałe rezultaty. Umysł, dusza i ciało są jednakowo ważne, a człowiek szczęśliwy, to człowiek żyjący w harmonii ze sobą.

To przyjazne i świetnie skomunikowane miejsce, tuż przy stacji Metro Wilanowska. Jako jedyni w Warszawie łączymy psychologię i psychoterapię z masażami, fizjoterapią i jogą, jak również innymi zajęciami świadomego rozwoju i relaksu. Możecie tu liczyć na wsparcie doświadczonych specjalistów. Wszyscy jesteśmy pasjonatami dlatego CENTRUM TERAPII NATURALNYCH jest pełne ciepła i dobrej energii.

CENTRUM TERAPII NATURALNYCH podzielone jest na trzy strefy:
• Strefę psychoterapii
• Strefę relaksu – masażu i aromaterapii
• Strefę równowagi – jogi

Zapraszamy do świata pozytywnej energii – w sercu miejskiej dżungli :)

DLACZEGO WARTO DO NAS PRZYJŚĆ?

Centrum Terapii Naturalnych – Umysł Dusza Ciało, powstało w oparciu o holistyczne podejście do zdrowia człowieka. Stworzyliśmy pełne dobrej, twórczej energii miejsce do psychoterapii, relaksu oraz pracy nad zachowaniem witalnej siły życiowej. Stan ciała i umysłu są ściśle ze sobą powiązane. Dlatego w naszym Studio mogą Państwo poddać się zabiegom masaży relaksacyjnych, fizjoterapii, jak i rozwiązać problemy natury emocjonalnej. A dbając o równowagę psycho-fizyczną skorzystać z zajęć jogi, prowadzonych przez doświadczone trenerki.

Naszym celem jest profilaktyka zdrowia i harmonii w życiu. W miejscu, które znacie, do którego łatwo trafić możecie korzystać codziennie z:

– zajęć jogi

– konsultacji z psychologiem i psychoterapii

– warsztatów świadomego rozwoju

– masaży relaksacyjnych i fizjoterapii

– aromaterapii z olejkami z certyfikatem CPTG – Certified Pure Therapeutic Grade (ACKT – Atestowana Czysta Klasa Terapeutyczna)

 

Co oznacza taki Certyfikat jakości olejków ?

– brak sztucznych barwników i wypełniaczy,

– jakość wolną od pestycydów i metali ciężkich,

– kontrolowane uprawy na obszarach, gdzie naturalnie występuje dana roślina i zbieranie jej w optymalnym momencie

– brak domieszek olejków z innych roślinnych

– brak domieszek olejków syntetycznych

 

Wiemy że jedyne słuszne podejście do problemów człowieka, to podejście holistyczne. Jeśli masz problem skontaktuj się z nami. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz osobistej wizyty.