Psychoterapia

Porady u psychologa

Dla wielu osób spotkanie z psychologiem to pierwszy krok na nowej drodze do dobrego życia. Wsparcie i porady psychologa lub psychoterapeuty, są potrzebne w wielu sytuacjach, w pokonywaniu barier na różnych etapach życia. Najczęstszymi borykają się nasi Klienci są: niska samoocena, brak wiary w siebie, uleganie stresowi, uczucie „stania pod ścianą”, problemy w relacjach oraz wypalenie zawodowe i zbyt duże oczekiwania wobec siebie lub wobec innych osób.

Psychoterapia indywidualna

W ramach psychoterapii indywidualnej pracujemy z osobami przeżywającymi depresję, nerwicę, lęki, bezsenność, problemy w relacjach, napięciem mięśniowym, stresem oraz objawami psychosomatycznym.

Częstymi Klientami są osoby odczuwające ogólny brak satysfakcji ze swojego życia, których podłoże problemu jest głębszej natury.

Formy i metody pracy psychologicznej i psychoterapeutycznej opracowujemy zawsze indywidualnie dla każdego Klienta. CENTRUM TERAPII NATURALYCH, jest miejscem ludzi z pasją i dobrą energią. Nasi Klienci prócz psychoterapii i pracy z psychologiem mogą również skorzystać z zajęć jogi w STREFIE RÓWNOWAGI lub z odprężających masaży w STREFIE RELAKSU I AROMATERAPI, jak również skorzystać z konsultacji psychodietetyka w STREFIE ZDROWEJ DIETY.

Kierowana jest dla wszystkich, którzy przeżywają kryzysy w związku, osób które mają problemy w komunikacji z partnerem, rozbieżne potrzeby i oczekiwania wobec siebie i partnera, bądź trudności związane wychowywaniem i opieką nad dziećmi.

terapia par

Sprawdź nasz aktualny cennik